top of page

БФ "Міжнародна Благодійна Організація "Люди Світу" ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ, Благодійні і Громадські організації, юридичні компанії та усіх охочих, хто хоче бути корисним у ці тяжкі часи для усього ЛЮДСТВА до співпраці та ЄДНОСТІ!

 

Запрошуємо послів МИРУ по всьому Світу, які готові нести МІСІЮ представництва Міжнародної Організації "Люди Світу" (детальніше, місія Люди Світу за посиланням) за кордоном та на території України. Шукаємо тих, хто готовий нести Місію Єдності людей на основі цінностей, збереження ЖИТТЯ на планеті Земля в ЦІЛОМУ, бо те що відбувається на зараз в Україні стосується КОЖНОЇ людини не зважаючи на стать, вік, національність, мову, релігію чи місце проживання або перебування в даний момент. 

 

Люди Світу - це точка зборки організації людей та їх ресурсів як організованого самоврядування по всьому Світу.

Люди Світу - не представляє якусь окрему державну владу, чи якусь окрему державу.

Люди Світу - це структурована самоорганізація людей без звань, без будь-яких представництв чи регалій. Це все окремо. Тут люди об'єднуються навколо цінностей ЖИТТЯ, та питань, які не чують, не бачать та не взмозі вирішити політики, представники та керівництво держав по всьому Світу. 

 

 

Ми шукаємо людей:

1. Для ведення Телеграм, Інстаграм, Фейсбук, Твиттер, Тік Ток, для створення

необхідних сайтів і програмного забезпечення та інших робіт в мережі Інтернет.

2. Запрошуємо волонтерів для локальної роботи на місцях по всій території України, як місця де в ці дні та хвилини йде повномасштабна ВІЙНА, для структурованої організації з надання гуманітарної допомоги постраждалим та тим, хто потребує допомоги, а також необхідної допомоги для військовослужбовців та добровольців.

3. Запрошуємо громадські та благодійні організації, які на зараз вже ведуть свою роботу кожен на своєму фронті для вивчення та вирішення проблематики цього часу, для ефективного самоврядування та самоорганізації. 

4. Запрошуємо бізнесменів, виробників, підприємців - усіх, хто має будь який ресурс у вигляді комунікацій, товарів, фінансів, тощо, для того щоб збудувати цільові потоки забезпечення і об'єднавши зусилля, створити модель взаємодоповнення одне одного, щоб створити цілісний і діючий механізм.

Тим самим є можливість вирішення таких задач, як створення виробництв, відновлення виробництв, реконструкція старих чи передислокація виробництв з небезпечних територій. В результаті ці виробництва зможуть налагодити виробництва для забезпечення людей їжею, проживанням, товарами необхідними для життя та створити нові робочі місця...

5. Запрошуємо благодійників та людей, котрі готові допомогти у зборі коштів на реалізацію Місії "Люди Світу".

bottom of page