top of page

Діяльність

Rectangle 4.png

Що ми робимо зараз?

Надаємо гуманітарну допомогу на місцях по всій території України відповідно до заявок на допомогу, які отримує наша організація як для цивільних людей, так і для військовослужбовців, в тому числі для добровільних військових угруповань

Наша мета надати якісну гумонітарну допомогу для життєзабезпечення людей які потребують допомоги. Ми відійшли від кількісних показників та перейшли до якісних показників в наданні гуманітарної допомоги. 

Наша організація проводить дослідження з вивченням реальних потреб вразливої категорії людей через деталізоване анкетування, особисте спілкування через наших волонтерів з кожною родиною, яка потребує допомоги. В тому числі проводимо інтерв'ю, вивчаючи їх персональні історії з життя після подій від 24 лютого 2022 року. 

Ми створили два види пакетів з надання гуманітарної допомоги: сімейний та дитячий (для дітей віком від 2-х років). Наші пакети з гуманітарної допомоги розраховані на 1 місяць життєзабезпечення сім'ї або дитини до 2-х років.

Пакети включають у себе:

 • продукти харучання

 • дитяче харчування

 • предмети особистої гігієни

 • загальні засоби гігієни на сім'ю

 • дитячі засоби гігієни

 • побутову хімію.

Допомога надається на постійній основі виходячи з наявності гуманітарної допомоги.

Гуманітарна допомога надається лише на основі заявки заповненої в електронному форматі. 

                           

                               Заявки на допомогу по телефону чи в будь-який інший спосіб відмінний від анкетування не                                     розглядаються. Також не надаємо телефонні консультації щодо отримання допомоги. 

Що важливо розуміти! Заявок поступає дуже велика кількість. Зараз більшість українців знаходяться у скрутному становищі та потребують допомоги. 
Наша родина і більшість з нашої команди також є ТПО (тимчасово переміщеними особами), які знаходяться в такій самій ситуації. 
Після заповнення вами заявки - нам потрібно знайти гуманітарну допомогу, або кошти на її закупку, обробити ваші заявки, розсортувати за потребами та розподілити за кількістю і після чого відправити вам.
Тому просимо бути терпимішими один до одного. Ми нікому нічого не винні, а добровільно взяли на себе задачу у вигляді наданні допомоги для тих, хто її потребує. Робимо те що в наших силах. На жаль ми не можемо допомогти усім! Просто не маємо на це ресурсу та фінансів. 


Але ви маєте знати, що якщо в нас є в наявності гуманітарна допомога - ми особисто зв'язуємося з тими кому можемо її надіслати перед відправкою. Ми надаємо якісну допомогу із розрахунку на місяць життєзабезпечення. Для нас важлива якість, а не кількість.


Ці сім'ї, які отримують від нас допомогу стають для нас нашою частиною. Ми знаємо кожну історію з таких родин. Ми спілкуємося особисто з родиною та підтримуємо зв'язок. 


Окрім цього ми щоденно працюємо над стратегічно важливим проєктом для розвитку України та Світу. 
Ми працюємо над створенням автономного міста (еко-поселення) +посилання на загальну презентацію. А це: житло, нові робочі місця, виробництво продуктів харчування для життєзабезпечення, інфраструктура, яка є важливою та необхідною, навчально-виховна система для дітей та дорослих, опіка та виховання дітей сиріт, інше. 
Тримаймося разом!


Зараз дуже не легкі часи, але ми маємо вижити, стати на ноги та створити таке суспільство в якому хочеться жити, мріяти, розвиватися..
Бережімо один одного!
Слава Україні!

images.png

Кому надаємо допомогу першочергово

flat-lay-chalk-drawing-with-family 1.png
 • Сім'ям та окремим людям, котрі цього потребують із-за втрати роботи, домівки, втрати речей, втрати документів. Сім'ям, які не мають змоги виїхати з небезпечної території самостійно

 • Дітям сиротам, які були з таким статусом ще до початку бойових дій та перебували у сиротинцях чи прийомних Родинах

 • Дітям сиротам, що стали такими у період після 24.02.2022 року

 • Дітям з матерями, які були змушені залишити свої домівки, які залишилися без дому, без речей чи/і документів, без грошей в тому числі і без роботи

 • Жінкам, які були змушені залишити свої домівки, які залишилися без дому, без речей чи/і документів, без грошей в тому числі і без роботи

 • Інвалідам, людям з певними вадами, а також тяжко хворим, або з тяжкими хронічними хворобами, які потребують особливого догляду та постійного медичного нагляду та/або постійного лікування медичними препаратами

 • Багатодітним сім'ям, які були змушені залишити свої домівки, які залишилися без дому, без речей чи/і документів, без грошей в тому числі і без роботи

 • Притулкам для тварин, та домашнім тваринам, котрі залишилися без своїх господарів в умовах війни. Які потребують прихистку, перевезення у безпечне місце, лікування, годування та догляду а також пошуку для них нових господарів

 • Літнім людям, які залишилися самі, котрі не можуть в даних умовах про себе подбати, та/або потребують допомоги із за військових дій

bottom of page