Діяльність

Rectangle 4.png

Що ми робимо зараз?

Надаємо гуманітарну допомогу на місцях по всій території України відповідно до заявок на допомогу, які отримує наша організація як для цивільних людей, так і для військовослужбовців, в тому числі для добровільних військових угруповань

Наша мета надати якісну гумонітарну допомогу для життєзабезпечення людей які потребують допомоги. Ми відійшли від кількісних показників та перейшли до якісних показників в наданні гуманітарної допомоги. 

Наша організація проводить дослідження з вивченням реальних потреб вразливої категорії людей через деталізоване анкетування, особисте спілкування через наших волонтерів з кожною родиною, яка потребує допомоги. В тому числі проводимо інтерв'ю, вивчаючи їх персональні історії з життя після подій від 24 лютого 2022 року. 

Ми створили два види пакетів з надання гуманітарної допомоги: сімейний та дитячий (для дітей віком від 2-х років). Наші пакети з гуманітарної допомоги розраховані на 1 місяць життєзабезпечення сім'ї або дитини до 2-х років.

Пакети включають у себе:

 • продукти харучання

 • дитяче харчування

 • предмети особистої гігієни

 • загальні засоби гігієни на сім'ю

 • дитячі засоби гігієни

 • побутову хімію.

Допомога надається на постійній основі виходячи з наявності гуманітарної допомоги.

Гуманітарна допомога надається лише на основі заявки заповненої в електронному форматі. 

                           

                               Заявки на допомогу по телефону чи в будь-який інший спосіб відмінний від анкетування не                                     розглядаються. Також не надаємо телефонні консультації щодо отримання допомоги. 

Що важливо розуміти! Заявок поступає дуже велика кількість. Зараз більшість українців знаходяться у скрутному становищі та потребують допомоги. 
Наша родина і більшість з нашої команди також є ТПО (тимчасово переміщеними особами), які знаходяться в такій самій ситуації. 
Після заповнення вами заявки - нам потрібно знайти гуманітарну допомогу, або кошти на її закупку, обробити ваші заявки, розсортувати за потребами та розподілити за кількістю і після чого відправити вам.
Тому просимо бути терпимішими один до одного. Ми нікому нічого не винні, а добровільно взяли на себе задачу у вигляді наданні допомоги для тих, хто її потребує. Робимо те що в наших силах. На жаль ми не можемо допомогти усім! Просто не маємо на це ресурсу та фінансів. 


Але ви маєте знати, що якщо в нас є в наявності гуманітарна допомога - ми особисто зв'язуємося з тими кому можемо її надіслати перед відправкою. Ми надаємо якісну допомогу із розрахунку на місяць життєзабезпечення. Для нас важлива якість, а не кількість.


Ці сім'ї, які отримують від нас допомогу стають для нас нашою частиною. Ми знаємо кожну історію з таких родин. Ми спілкуємося особисто з родиною та підтримуємо зв'язок. 


Окрім цього ми щоденно працюємо над стратегічно важливим проєктом для розвитку України та Світу. 
Ми працюємо над створенням автономного міста (еко-поселення) +посилання на загальну презентацію. А це: житло, нові робочі місця, виробництво продуктів харчування для життєзабезпечення, інфраструктура, яка є важливою та необхідною, навчально-виховна система для дітей та дорослих, опіка та виховання дітей сиріт, інше. 
Тримаймося разом!


Зараз дуже не легкі часи, але ми маємо вижити, стати на ноги та створити таке суспільство в якому хочеться жити, мріяти, розвиватися..
Бережімо один одного!
Слава Україні!

images.png

Кому надаємо допомогу першочергово

flat-lay-chalk-drawing-with-family 1.png
 • Сім'ям та окремим людям, котрі цього потребують із-за втрати роботи, домівки, втрати речей, втрати документів. Сім'ям, які не мають змоги виїхати з небезпечної території самостійно

 • Дітям сиротам, які були з таким статусом ще до початку бойових дій та перебували у сиротинцях чи прийомних Родинах

 • Дітям сиротам, що стали такими у період після 24.02.2022 року

 • Дітям з матерями, які були змушені залишити свої домівки, які залишилися без дому, без речей чи/і документів, без грошей в тому числі і без роботи

 • Жінкам, які були змушені залишити свої домівки, які залишилися без дому, без речей чи/і документів, без грошей в тому числі і без роботи

 • Інвалідам, людям з певними вадами, а також тяжко хворим, або з тяжкими хронічними хворобами, які потребують особливого догляду та постійного медичного нагляду та/або постійного лікування медичними препаратами

 • Багатодітним сім'ям, які були змушені залишити свої домівки, які залишилися без дому, без речей чи/і документів, без грошей в тому числі і без роботи

 • Притулкам для тварин, та домашнім тваринам, котрі залишилися без своїх господарів в умовах війни. Які потребують прихистку, перевезення у безпечне місце, лікування, годування та догляду а також пошуку для них нових господарів

 • Літнім людям, які залишилися самі, котрі не можуть в даних умовах про себе подбати, та/або потребують допомоги із за військових дій