top of page

Нескінченно складний день - зуб, машина та діти-сироти.

Оновлено: 30 лип. 2022 р.

Сьогодні був неймовірно складний та нескінченний день!

Як на зло, у мене дуже сильно розболівся зуб. Хворів майже тиждень. Але там, де ми знаходимося, немає жодного стоматолога.

Довелося їхати майже 100 км, щоб потрапити до лікаря.

Потім сидячи у лікаря в кріслі мені повідомили, що машина з гуманітарною допомогою, на яку ми дуже чекали і нам вдалося про неї домовитися - виїхала до нас.

І будуть на протязі 2-х годин. Я повинна бути дома, прийняти її як відповідальна особа і потім розподілити за призначенням. А я нагадаю за 100 км від місця призначення... І чекати мене ніхто не може. Машина має швидко звільнитися. У результаті довелося просто вирвати зуб, щоб швидко скінчити лікування та встигнути повернутися назад. Зараз все настільки змінилося, що рішення мають прийматися миттєво!

Приїхали:

 • Подушки

 • Ковдри

 • Одяг для дітей різного віку

 • Підгузки дитячі

 • Засоби гігієни для догляду та окремо для жінок

 • Їжа

 • Ліки.

Взагалі всі речі першої необхідності, які потрібно насамперед у цій ситуації.


Дуже вдячна тим, хто нам допомагав. Там, де ми є, зараз 160 дітей, яких поселили без батьків. Їх евакуювали, коли все почалося і звезли сюди. Вони були на якихось змаганнях.

Вік 12-16 років Завтра їду туди на місце, щоб особисто передати допомогу адресовану їм. Будемо знайомитись і починати займатися психологічно, морально.

Втім, все по ходу.

Також є ще кілька місць за локацією, де поселили біженців із України з гарячих точок. І ще продовжують людей звозити ЗВІДУСІЛЬ.

Із зрозумілих причин точніше сказати не можу. Там є діти з мамами абсолютно різного віку.


Ми з чоловіком взяли на себе завдання допомогти, забезпечити всім необхідним та допомогти морально, підтримати їх, надати допомогу.

Також тут на місці ми домовилися з місцевою владою, що нам нададуть за потребою ще приміщення, куди можна привезти на безпечну територію вагітних, матусь з дітками, людей похилого віку.


Навіщо я це пишу:

 1. Якщо Ви знаєте, де знаходяться діти та мами, яких потрібно організовано евакуювати, тобто куди їх поселити.

 2. Якщо у вас є інформація з ким потрібно зв'язуватися для організації трансферу – поділіться інформацією

 3. Якщо ви особисто або знаєте, хто може допомогти з ліжками, подушками ковдрами теплим одягом, їжею, памперсами, дитячим харчуванням і т.д. - Скажіть, дуже будемо вдячні!

 4. Якщо ви знаєте хто може передати гуманітарну допомогу із закордону чи тут на місці по Україні чи хтось може передати гуманітарну допомогу з-за кордону або тут на місці по Україні або хтось може допомогти фінансово. Будь ласка, зв'яжіться зі мною...

 5. Ще я домовилася: у нас є машини (фури, мікроавтобуси та водії), які готові допомогти розвозити допомогу по Україні .

Також, місцева влада на кордоні України нам надала склад для гуманітарної допомоги з охороною та волонтерами, де можна буде сортувати та розвозити допомогу по призначенню.

Тому якщо ви знаєте, хто може надати гуманітарну допомогу або де конкретно вона дуже потрібна (контакти перевірних волонтерів, контакти штабів, лікарень...) теж дайте знати.

Втім, день мій тільки закінчився - завтра ще багато роботи.

Завтра їдемо до дітей і до мам з дітьми по містам...

Слава Україні!

Героям Слава!...

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page