top of page

Артем Геращенко (волонтер, комерційний директор проекту «Переродження»)


Артем Грищенко (волонтер, комерційний директор проекту «Переродження»)

Артем Грищенко – волонтер, комерційний директор проекту «Переродження». Створює та реалізує маркетингові стратегії, займається підбором команди, забезпечує комунікацію між керівництвом проекту та меценатами.

Зранку 24 лютого Артем прокинувся від дивного звуку. «Сплю і чую як щось бахнуло. Подумав, що вантажівка через сповільнювач швидкості перескочила. Потім вдруге цей звук. Думаю, ну може ще одна проїхала. А коли почув втретє, зрозумів — почалось… Знаєте, це не було для мене несподіванкою. Інформаційне поле кипіло повідомленнями про можливий наступ росіян. Передчуття загрози нападу не полишало, та я все ж просто відмовлявся в це вірити. Але ввечері 23 лютого вирішив дослухатись до передчуттів та навіть набрав воду у вільні ємкості, на всякий випадок. І зранку, на жаль, зрозумів, що побоювання не були даремними» – розповідає хлопець.

Попри те, що Артем здогадувався про війну, першими почуттями були страх і нерозуміння що робити, як поводитись у цій ситуації. Емоції затьмарювали адекватне сприйняття реальності, тож Артем вирішив не піддаватись паніці, спробував охолонути й отямитися. Через певний проміжок часу йому вдалося подолати переживання та прийняти свої страхи. «Це були моменти відвертості з собою. Коли намагаєшся зрозуміти що тебе турбує, що з тобою відбувається і чесно відповісти собі на всі питання. Думаю, так здобувалась внутрішня свобода. Перші тижні війни були насичені емоціями, почуттями і роботою над собою. Зараз цей шлях пізнання продовжується» – каже хлопець.

Артем долучився до команди БФ «Люди світу» навесні 2022 року як волонтер. Після початку повномасштабного вторгнення хлопець відчув, що всередині нього відбулися зміни і каже: «Життя перевернулось з ніг на голову. Немов все, що було до 24 лютого втратило своє значення, збились орієнтири – нічого не стало, все зникло. Тоді я почав шукати себе, своє місце в цій реальності. Намагався зрозуміти, як використати свої знання так, щоб допомогти суспільству, зробити свій внесок. І знаєте, знайшов цю можливість у БФ “Люди світу”».

В організації Артем вирішив працювати над проектом «Переродження». Він вважає, що ця програма психологічно-духовної допомоги є можливістю знайти шлях до кардинальної зміни свого життя в кращу сторону. Це те, що необхідно людям, які зіштовхнулись зі страшними ударами долі: насилля, зґвалтування, тортури і опинились на емоційному дні. Те, завдяки чому вони зможуть винирнути з темряви, вийти на новий рівень свідомості, і знову відчути радість життя.


4 перегляди0 коментарів
bottom of page