top of page

Ірина Ходачинська (Керівник служби технічної підтримки)

Оновлено: 11 серп. 2022 р.


Ірина – наша технофея. Якщо потрібно налаштувати сервіс чи підібрати інструменти для онлайн-роботи, вона завжди оперативно допоможе. Також в її обов’язки входить адміністрування сайтів нашої організації.

Життя Ірини, багатодітної матері та IT спеціаліста, змінилось як і у всіх українців – 24 лютого. В передсвятковій метушні до дня народження сина жінка й не знала про початок війни. Ранок почався з прикрашання будинку різнокольоровими кульками та прапорцями. Тихенько, поки син спав, усміхнена Ірина надувала кульки, поки у кімнату не ввійшов її чоловік, на обличчі якого був смуток. Він здивовано-спокійним голосом промовив: «Почалась війна».

У ту мить безтурботний світ Ірини луснув як гелієва кулька, розлетівся на клаптики тонкого пошматованого латексу. Вже було не до застілля, не до подарунків і не до радощів. У подумках лише одне: як вберегти дітей? Адже найбільшою цінністю в житті Ірини є сім'я.

Тоді жінці хотілось сховатись, закритись в кімнаті, стати маленькою дівчинкою за яку все вирішать, підійдуть і заспокоять. Та вона вже доросла і відповідальна не лише за себе, а й за чотирьох дітей, чотирьох найважливіших людей в своєму житті.


Після довгих роздумів з чоловіком, було вирішено залишитись в Україні, вдома у Вінниці. На щастя, перебування в місті було безпечнішим ніж в інших регіонах України. Ірина продовжила працювати онлайн (тім лідом у команді технічної підтримки одного з маркетплейсів України) та доглядати за дітьми. За цю можливість мирного життя жінка щодня вдячна нашим воїнам і її постійно турбує питання «А що я можу зробити для країни?».


Тоді Ірина зрозуміла, що повинна боротись за щасливе майбутнє своїх дітей у вільній країні. Сидіти і чекати на чудо – це не вихід, потрібно було діяти рішуче. Спочатку жінка вступила в лави Креативних Сил України, де допомагала створювати технічні завдання креативщикам, які піднімали бойовий дух українців. Коли дізналась про діяльність БФ «Люди світу», долучилась до нашої команди. Ірину неабияк надихнув проект по створенню еко-поселення. Її погляди щодо формування нової моделі суспільства тісно переплелися з цілями проекту. Ми прагнемо створити нове комфортне середовище для життя, підтримувати психологічно-духовне та фізичне здоров’я людини, формувати індивідуальні цінності, надавати підтримку та забезпечувати потреби свідомих громадян. Це те, що на думку Ірини, не вистачає українському суспільству, те що їй хотілося б реалізувати вже сьогодні.


Ірина вважає, що війна стала для кожного українця поштовхом до пошуку в собі нових можливостей, ресурсів. Каже, що прості громадяни роблять неймовірні речі. Якщо колись здавалось, що часу та сил обмаль, то зараз з'явився неочікуваний прилив енергії для всіх справ. Встигаєш і з роботою, і з сім'єю, і з волонтерством, бо ж інакше ніяк! А коли усвідомлюєш, що своїми діями приносиш комусь користь – почуваєшся неймовірно щасливою. Приємно розуміти, що твоя праця є не лише прикладом людяності та моральності, а й прискорює нашу перемогу, одразу з'являється мотивація працювати і жити далі.


31 перегляд0 коментарів
bottom of page