top of page

Незламна (бізнес-тренер, коуч)

Оновлено: 11 серп. 2022 р.


*У цілях безпеки ми не висвітлюємо справжнє ім’я та фото Незламної.

Незламна – бізнес-тренер та коуч з розробки стратегій, бізнес-планів.

Ще з 2014 року Незламна відчуває на собі відтінок війни. Вона разом зі сім’єю проживає за 40 кілометрів до анексованого Криму, з яким пов’язана третина її життя. Тодішня новина про вхід росіян на територію півострова похитнула жінку і досі не дає спокою. Тому, 24 лютого для Незламної не є початком війни, а лише її жахливим продовженням.

Того страшного зимового ранку, коли українці дізнались про повномасштабне вторгнення, жінка зі своєю сім’єю одна з перших відчула на собі що таке окупація. О п’ятій годині ранку вони прокинулись від вибухів, які лунали з траси. Війська пройшли повз, і були вже за 100 кілометрів від населеного пункту, де проживала Незламна. Лише, через декілька годин, коли всі члени сім’ї оговтались від побаченого, зрозуміли, що опинились в глибокій окупації. Те, що відчувала родина – це шок і нерозуміння, які тривали до кінця травня. Події відбулись надто швидко, і надто болісно.

Незламна описує життя в Херсонській області, як моральне зґвалтування. Там почуваєшся брудним і приниженим. Багато хто хоче покинути цю багнюку, проте просто немає фінансів. В Україну можна потрапити через перевізників за 300 доларів з людини, проїжджаючи через моторошні блокпости, з надією вижити. Також є інші шляхи через Крим і Грузію, що значно дорожче.


Регіон, в якому проживає жінка, відрізаний від Інтернету та зв’язку. Єдині джерела інформації – це російська пропаганда. Моральний стан херсонців виснажений. Люди бояться ходити по вулиці, сусід з сусідом не вітається, в гості не ходять. Казати про Україну чи українське заборонено. Завів зі знайомим розмову, той на тебе «стуканув» – мішок на голову і в підвал на п’ять днів, допитувати. Масово змушують міняти паспорти, мотивуючи людей тим, що укласти договір на електрику, газ та воду можна лише з російським паспортом. Теж саме стосується роботи, без паспорта не можеш працювати і отримувати рублі, які вже, на жаль, використовують в Херсоні.


До початку повномасштабного вторгнення Незламна з чоловіком мали бізнес, пов’язаний з туристичним відпочинком. Проживали в курортному містечку, яке зараз завдяки «визволителям» стоїть безлюдне і моторошне. Нещодавно жінці випала нагода безкоштовно виїхати з окупації на підконтрольні Україні території. Оскільки коштів на проживання вже не залишилось, а працювати на агресора сім'я відмовляється, Незламна погодилась поїхати на заробітки. В майбутньому жінка планує забрати з собою всю родину, аби вони змогли жити у вільній державі.


Незламна долучилась до БФ «Люди світу» наприкінці весни. Жінку надихнув проект про екопоселення його масштабність та глобальність. Вона вважає, що унікальність цієї програми, відображається в її новизні, адже такого раніше ніхто не втілював в реальність. Це фактично створення нового міста, де люди будуть вмотивовані вдосконалювати своє життя та середовище, розвиватись і ставати духовно багатими. Саме це мотивувало Незламну, незважаючи на небезпеку власного життя, волонтерити і робити все для втілення проекту.

Жінці доводилось зв'язуватись з іншими членами команди, через штучно створені імена та акаунти в соціальних мережах, очищати листування, робити все, щоб ніхто на окупованій території не дізнався про її діяльність. Незламна – приклад відважних та непохитних людей, на яких тримається дух української нації. Саме завдяки таким людям ми впевнені у завтрашньому дні, і щасливі що в нашій команді працюють справжні незламні герої.


15 переглядів0 коментарів
bottom of page