top of page

Оксана Свинцило (Бухгалтер, волонтер)

Оновлено: 11 серп. 2022 р.


*У цілях безпеки ми не публікуємо фото Оксани

Оксана Свинцило – бухгалтер та волонтер зі збору інформації. Працює в команді БФ «Люди Світу» з початку створення організації.

Оксана проживає у Львові, і про повномасштабний напад Росії дізналась по телебаченню. Каже, що в повітрі вже пахло війною, тому внутрішньо себе мобілізувала і не дала ні хвилини на розслаблення. Жінка розуміла, що треба діяти, а не панікувати.

Оксана одразу долучилась до благодійної діяльності. «Я ще ніколи не бачила стільки людей у Львові. Приїжджали з Києва, Харкова, Чернігова. На залізничному вокзалі був такий натовп, як в забитій маршрутці. Всі розгублені, перелякані, з маленькими дітьми. Потрібно було усіх розселити, надати перше необхідне: їжу, воду, можливість прийняти душ. Їздила до кордону, годувала людей, які стояли в чергах по декілька діб. Розфасовували вантажі з ліками та речима для дітей. Ці вантажівки ж не йдуть по графіку. Чекаєш на одну, приїжджає інша, затримуються. Постійно зайнятий, волонтериш нон-стоп. Інколи не вистачає сил, та як подивишся на наших воїнів, яким в десятки разів важче на фронті, то розумієш що все можеш» – розповідає Оксана.

Жінка каже, що працювати в БФ «Люди світу» з командою людей, які готові допомогти – надзвичайно приємно. На думку Оксани, проект по створенню екопоселення – ідеальний. Простір для повноцінного життя, де люди зможуть працювати, розважатись, вчитись, розвиватись і будуть впевнені в завтрашньому дні. Це те, що важливо сьогодні, те чого нам не вистачає.


*У цілях безпеки ми не публікуємо фото Оксани

14 переглядів0 коментарів
bottom of page