top of page

Олег Негруца (волонтер, менеджер з пошуку інформації)


Олег Негруца – менеджер з пошуку інформації. Займається пошуком контактів міжнародних організацій для залучення їх як інвесторів в БФ «Люди світу».

Олег на все життя запам’ятав 24 лютого. Чоловік прокинувся від гучних вибухів о 4:50 ранку. Одразу зайшов в Телеграм-канал з новинами, де великими літерами було написано: «ВІЙНА». Спочатку не повірив і оновив сторінку, подумав, що помилка. Напис щез, а з ним і напруження. «Все добре» – подумав Олег, як через хвилину знову засвітилось: «ВІЙНА». Тоді чоловік зрозумів, що ніяка це не помилка, а, на жаль, правда.

Перші години було невідомо що робити. Чоловік навіть зібрався їхати на роботу, як по дорозі зателефонували і повідомили про віддалений режим праці. Олег каже, що одразу був розгублений, думав про запаси їжі та гроші, переживав за маленьку дитину. Не хотілось вірити, що це правда, що це можливо. На десятий день війни чоловік вмовив дружину з дитиною покинути Україну. «Бігати в бомбосховище, яке знаходиться в сусідньому кварталі з маленькою дитиною зовсім не легко. Окрім тривожних валіз, які ми склали ще до війни, потрібно було брати дитяче харчування, засоби гігієни, речі. А в укритті умов нема, одні стіни з холодною підлогою, без світла та води. В цілому, в підвалі переживаєш не менше ніж на вулиці, тому було прийняте рішення, щоб жінка з дитиною виїхала» – розповідає Олег. Сьогодні чоловік вже адаптувався до життєвих умов і розуміє що на ракети вплинути не може, тому старається не панікувати та дотримуватись спокою.

Олег долучився до БФ «Люди світу» в травні. Він розумів, що країна в цілому не здатна на таке навантаження і багато чого тримається на волонтерах. Олег мав вільний час, тому вирішив теж долучитись до благодійної діяльності. Каже, як голова сім’ї він відповідальний за жінку та дитину і якщо поставало б питання їхнього порятунку, то між волонтерством і родиною вибрав би другий варіант. Розуміє, що зараз багато сімей потребує допомоги і поки має можливість допомагати, буде це робити.

Олег вважає, що з початком війни цінності які було до, тільки зміцнилися. Головне – сім’я та людяність. Проте, змінились думки та поведінка: чоловік став більш раціональним та обережним, почав жити сьогоднішнім днем.


8 переглядів0 коментарів
bottom of page