top of page

Наталія Шатохіна (Маркетолог, бренд-менеджер)

Оновлено: 9 серп. 2022 р.Наталія Шатохіна – маркетолог зі стажем 20 років. Займається плануванням бізнес-моделей, аналізом ринку, розробкою стратегій, комунікацією з інвесторами.

Війну Наталія зустріла не в Україні, а в Польщі. Та це ніяк не вплинуло на її страх, переживання і біль. Жінка вважає, що багато українців недооцінюють емігрантів.

Так, вона не живе в Україні, не знаходиться під обстрілами, але морально від цього не легше. Та і як може бути легко, якщо її рідні на момент активного бомбардування знаходились між Черніговом і Києвом?

Вісім днів Наталія не мала зв’язку з мамою та братом. В соціальних мережах ширились відео як по вулицях міста їздять танки, а в новинах передавали про влучення ракети в місцеву церкву. Наталія не знаходила собі місця. Безсонні ночі, переживання.. На щастя, мати вийшла на зв’язок і повідомила, що їх евакуювали.

Коли в БФ «Люди світу» дізнались про те, що рідні Наталії потребують медичної допомоги, одразу відправили кошти на лікування. Ми завжди стараємось підтримувати, як членів нашої команди, так і людей які звертаються до нас за допомогою. Зараз, мати та брат жінки знову повернулась додому, не дивлячись на те, що Наталія неодноразово пропонувала їм виїхати до неї у Варшаву.


Ще з перших днів війни Наталія долучилась до благодійної діяльності. Вона була змушена проводити 10-12 годин за кермом для порятунку людей. Зустрічала напів одягнених українців, які тікали від війни в чому змогли. Сини Наталії, які є професійними футболістами, теж долучились до волонтерства. Разом зі своїм тренером та батьками інших спортсменів вдалось зібрати одяг, білизну та засоби гігієни для біженців. Лише за два дні поляки згуртувалися, і допомогли більш ніж як 120 українцям. Також Наталія була перекладачем з української на польську мову, адже через мовний бар’єр новоприбулим українцям важко отримати медичну допомогу, знайти житло та оформити документи. Жінка впустила у свій дім 21 людину, вимушених біженців, яким потрібно було переночувати та просто оговтатись від побаченого. Дехто приїхав з Бучі та Ірпеня, кожен розповідав свої страшні історії, які довелось пережили.

Наталія вирішила долучитись до БФ «Люди світу» наприкінці квітня, після початку повномасштабної війни Росії проти України. До 24 лютого Наталія мала власний бізнес, переважними клієнтами якого, були жителі країни агресора. «В мене було багато знайомих росіян, я допомагала заробляти їм мільйони рублів. Але коли вони увірвались в мою домівку, вирішила припинити свою діяльність. Це було важке рішення, адже я маю двох дітей і зобов’язана заробляти гроші, щоб забезпечувати свою сім'ю. Я розірвала всі зв’язки з Росією, і вважаю це правильним рішенням. Краще буду ділитись своїми знаннями з українцями» – розповідає жінка.


Наталія була здивована тим, як українці та весь світ згуртувались під час війни, і каже: «Українці – нація унікальних людей. Ми самі від себе не очікували на що здатні, що нам під силу. І це прості люди, не публічні. Це в нас в крові. От згадую як бабуся, яка пережила Голодомор, Другу світову війну, розповідала про те, як в скрутні часи вони допомагали одне одному, ділились шматком хліба. При кожній нашій зустрічі бабуся повторювала: аби тільки не було війни. Я тоді не розуміла значення цих слів. Та зараз все переусвідомила. І знаєте, пройшло стільки років, а ми, українці, залишились такими ж згуртованими і нездоланними».


Наталія вважає, що Україна – нова ера, і впевнена, що наша держава є вдалим брендом з великою перспективою. Саме з нашого суспільства повинен змінюватись світ. І ці зміни відбудуться завдяки проекту по створенню екопоселення. «Екопоселення – не лише про житло, це щось значно глобальніше. Формування суспільства, в якому люди будуть зростати духовно, зможуть покрити свої фінансові потреби та розвиватись у різних напрямках. Це те, що потрібно для відбудови нашої держави. Те, що мотивує жити і працювати» – каже Наталія.


17 переглядів0 коментарів
bottom of page