top of page

Стефанія (грантрайтер)

Оновлено: 11 серп. 2022 р.


*У цілях безпеки ми не висвітлюємо справжнє ім’я та фото Стефанії

Стефанія – грантрайтер. Займається пошуком фондів, які можуть надати фінансову допомогу для реалізації проектів, заповнює анотації для грантової документації, на основі анкетувань визначає потреби різних груп населення, формує продовольчі та непродовольчі пакети допомоги для сімей.

Перший день війни Стефанія зустріла близько п'ятої години ранку, коли в місті пролунало декілька вибухів. Спочатку не було зрозуміло що це. Проте, після дзвінка подруги, жінка дізналась про початок війни. Було дуже лячно, та попри страх Стефанія змогла опанувати свої емоції і в першу чергу попіклуватися про рідних. Розробила план дій: поїхала за ліками для хворої мами, зібрала речі, продукти та виїхала в сусідню область. Тоді жінка розуміла, що треба рухатись, незважаючи ні на що. Навіть коли знаходишся в центрі активних бойових дій повинен бути рішучим і оперативним. Покинувши рідне місто, жінка сподівалась на спокійне життя у родичів. Та, після десятиденного перебування під обстрілами, зрозуміла, що не відчуває великої різниці між областями, тому вирішила повернулись додому.

Зараз Стефанії психологічно важко. Постійні ракетні обстріли провокують безсоння та стрес, проте жінка старається не втратити здоров’я, піклується про свій емоційний стан. Каже, що відволіктись від поганих думок допомагає робота та волонтерство. Після війни цінності Стефанії набули більшого значення. Вважає, що найголовнішим в житті є люди, та їхнє вміння проявляти емпатію, честь і гідність в ситуаціях різного рівня складності.

Події в Україні спонукали жінку доєднатись до БФ «Люди світу». Стефанія каже, що під час війни неабияк загострилось питання безробіття, відсутності фінансування та житла, порушення психологічного здоров'я. Проект про екопоселення це те, що допоможе вирішити нагальні потреби в житті багатьох людей. Стефанія впевнена, що результат можливий лише тоді, коли є командна робота, і не важливо ким ти працюєш, головне те, що своєю діяльністю вдосконалюєш світ.


*У цілях безпеки ми не висвітлюємо справжнє ім’я та фото Стефанії


9 переглядів0 коментарів
bottom of page