top of page

Керівництво Фонду

Снимок экрана 2022-03-31 в 15.15.26.png

Ірина

Єфремова

Президент Фонду

Президент Благодійного Фонду "Люди Світу", Керівник Центру Духовного розвитку "Мірен Центр"

Співзасновник Громадської Організації "Соціально-економічного розвитку". Має дві вищі освіти. 

Тренер, спікер, провідник духовного розвитку, психолог. Автор напрямку розвитку свідомості та Духовності "Балансотерапія", автор програми самопізнання "Шлях до себе", 

автор МАК "Зеркало Душі". 

Творча людина, митець, громадській діяч. 

Українська жінка та мама.

618934ec-fcae-480b-952d-a6886151b83f.jpg

Михайло

Лаба

Координатор Фонду

Засновник та координатор Благодійного Фонду "Люди Світу".

Співавтор програм духовного розвитку особистості.

Випускник НТУ КПІ за фахом автоматизація технологічних процесів в енергетиці та юрист за другою освітою.

Підприємець та керівник напрямку з розвитку та втілення інноваційних рішень в сферах альтернативної энергетики, екології, агропромислових комплексів, здоров'я людини та різноманітних інфраструктурних рішень.

Наша команда

photo_2022-12-08_09-54-34.jpg

Сергій Рязанцев

Керівник науково-технічного відділу з розвитку та втілення інновацій.

Cвій життєвий шлях пройшов від інженера, працюючи в місті Дніпро на різних підприємствах до керівника ряду компаній, що займались вивченням інновацій, винаходів в різноманітних напрямках (альтернативна енергетика і теплозабезпечення, аграрна індустрія, іноваційні рішення в будівництві, медицина і здоров‘я людини та людства).
Головне кредо - це рух в перед, освоєння нового і в будь-яких рішенняннях і втіленнях притримуватись правила экологічності по відношенню до Людей і Світу.

З 24 лютого 2022 року з початком військових дій в Україні, зайняв активну позицію по підтримці людей, що опинились в скрутному становищі (багатодітні сім‘ї, інваліди, пенсіонери, вимушені переселенці).  Займається пошуком та організацією доставки гуманітарних товарів першої необхідності, які адресно розподіляються на потреби людей, що постраждали внаслідок війни. Щоденно веде плідну співпрацю по налагодженню нових зв’язків з міжнародними благодійними, гуманітарними організаціями.

20506978_1589526964455855_7248066516452065692_o_edited_edited.jpg

Ходачинська Ірина

Керівник напрямку інформаційного забезпечення

Ірина - наша технофея. Якщо потрібно підібрати та налаштувати потрібний сервіс чи  інструменти для онлайн-роботи команді, вона завжди оперативно допоможе. Також на ній адміністрування сайтів нашої організації.

Життя Ірини, багатодітної матері, змінилось як і у всіх українців – 24 лютого. День народження сина тепер назавжди стало першим днем війни.

В передсвятковій метушні до дня народження сина жінка й не знала про початок війни. Ранок почався з прикрашання кімнати сина різнокольоровими кульками та прапорцями, тихенько, поки син спав, усміхнена Ірина надувала кульки, поки у кімнату не увійшов її чоловік, на обличчі якого був смуток. Він здивовано-спокійним голосом промовив: «Почалась війна».

cepushel_tania_edited.jpg

Тетяна Цапушел

Менеджер з комунікацій

Тетяна Цапушел – менеджер з комунікацій. Займається збором інформації, пошуком волонтерів, здійснює комунікацію між працівниками та керівництвом організації. 

З настанням 24 лютого життя Тетяни та її сім'ї розділилося на до та після. Ще рік тому, ця дата була для них величезним святом, адже народився їхній синочок, якому вже виповнився один рік. 
Цього, вже сумного ранку, синочок разом з Тетяною прокинувся провести тата на службу. 
Не встигнув чоловік вийти за двері, як у вікні засяяло яскраве світло, пролунав вибух. Страх і нерозуміння... Повз відкриті двері пробігла сусідка, і на питання чоловіка: «Що це було?», відповіла: «Війна почалась». 

1.webp

Яна Шевченко 

UX/UI дизайнер

Яна Шевченко – UX/UI дизайнер. Співпрацює з БФ «Люди світу» вже більше року. Займається графічним та веб-дизайном, створює презентації, працює над текстами. 

24 лютого Яна прокинулась від дзвінка матері, яка переляканим голосом повідомила про початок війни.

«Тоді подумала, що мамі щось наснилось, та і я була дуже сонна щоб щось зрозуміти. Не могла в це повірити, одразу почала переглядати новини, а потім вже на власні очі побачила танки. Мої батьки живуть в Охтирці, а я в Сумах.

По суті, ми одні з перших зустріли колони російської техніки. Словом, це для мене було доволі стресово, як і для всіх українців» – розповідає дівчина. Спочатку в Сумах велись вуличні бої. Пізніше, воєнні дії перейшли за межі міста, постійно бахкало, серце вистрибувало, доводилось бігати в укриття. Одразу з’явились проблеми з продовольством, в місто не постачали продукти.

Evgenia_Hristechenko_edited.jpg

Євгенія Христиченко

Перекладач, грантовий менеджер

Євгенія Христиченко – перекладач контенту. Адаптовує інформацію для залучення іноземних інвесторів, оформлює документацію під англомовну аудиторію, супроводжує перемовини з інвесторами. 

Євгенія зустріла війну ще в 2014 році.

Тоді була вимушена покинути місто Горлівка і переїхати в безпечний на той час Харків. Не встигла дівчина оговтатись, як 24 лютого, вже вдруге, загарбницька Росія втрутилась в її життя. Про початок повномасштабної війни дівчина дізналась від свого хлопця, який розбудив її того зловіщого ранку. Вибухи, гул, тремтіння і страх...

Бойові дії велись неподалік району в якому проживала закохана пара. З вікон квартири постійно виднівся дим та червоне сяйво від вибухів. Дивишся у вікно і тремтиш, а сховатись ніде. Будинок старий і не має укриття, доводилось сидіти в гардеробній – єдине місце, де були міцні стіни. Шість днів, як шість кіл пекла. 

youtube2.jpg

Оксана Свинцило

Бухгалтер, волонтер

Оксана Свинцило – бухгалтер та волонтер зі збору інформації. Працює в команді БФ «Люди Світу» з початку створення організації.

Оксана проживає у Львові, і про повномасштабний напад Росії дізналась по телебаченню. Каже, що в повітрі вже пахло війною, тому внутрішньо себе мобілізувала і не дала ні хвилини на розслаблення. Жінка розуміла, що треба діяти, а не панікувати.

Оксана одразу долучилась до благодійної діяльності. «Я ще ніколи не бачила стільки людей у Львові. Приїжджали з Києва, Харкова, Чернігова. На залізничному вокзалі був такий натовп, як в забитій маршрутці. Всі розгублені, перелякані, з маленькими дітьми. Потрібно було усіх розселити, надати перше необхідне: їжу, воду, можливість прийняти душ. Їздила до кордону, годувала людей, які стояли в чергах по декілька діб. Розфасовували вантажі з ліками та речима для дітей. Ці вантажівки ж не йдуть по графіку. Чекаєш на одну, приїжджає інша, затримуються. Постійно зайнятий, волонтериш нон-стоп.

natali_shatohina.JPG

Наталія Шатохіна

Маркетолог, бренд-менеджер

Наталія Шатохіна – маркетолог зі стажем 20 років. Займається плануванням бізнес-моделей, аналізом ринку, розробкою стратегій, комунікацією з інвесторами.

Війну Наталія зустріла не в Україні, а в Польщі. Та це ніяк не вплинуло на її страх, переживання і біль. Жінка вважає, що багато українців недооцінюють емігрантів.

Так, вона не живе в Україні, не знаходиться під обстрілами, але морально від цього не легше. Та і як може бути легко, якщо її рідні на момент активного бомбардування знаходились між Черніговом і Києвом?

Вісім днів Наталія не мала зв’язку з мамою та братом. В соціальних мережах ширились відео як по вулицях міста їздять танки, а в новинах передавали про влучення ракети в місцеву церкву. Наталія не знаходила собі місця. Безсонні ночі, переживання.. На щастя, мати вийшла на зв’язок і повідомила, що їх евакуювали.

oleg_edited.jpg

Олег Негруца

Волонтер, менеджер з пошуку інформації

Олег Негруца – менеджер з пошуку інформації. Займається пошуком контактів міжнародних організацій для залучення їх як інвесторів в БФ «Люди світу».

Олег на все життя запам’ятав 24 лютого. Чоловік прокинувся від гучних вибухів о 4:50 ранку. Одразу зайшов в Телеграм-канал з новинами, де великими літерами було написано: «ВІЙНА». Спочатку не повірив і оновив сторінку, подумав, що помилка. Напис щез, а з ним і напруження. «Все добре» – подумав Олег, як через хвилину знову засвітилось: «ВІЙНА». Тоді чоловік зрозумів, що ніяка це не помилка, а, на жаль, правда.

Перші години було невідомо що робити. Чоловік навіть зібрався їхати на роботу, як по дорозі зателефонували і повідомили про віддалений режим праці. Олег каже, що одразу був розгублений, думав про запаси їжі та гроші, переживав за маленьку дитину. Не хотілось вірити, що це правда, що це можливо. На десятий день війни чоловік вмовив дружину з дитиною покинути Україну.

ulya.HEIC

Юлія Кишковська

pr-менеджер, копірайтер

Юлія Кишковська – pr-менеджер, копірайтер. Займається розповсюдженням інформації про діяльність БФ «Люди світу», проводить інтерв’ю, пише тексти на задану тематику.

Зміни в житті Юлії відбулись за декілька тижнів до 24 лютого. За словами дівчини вона здогадувалась про можливу війну, проте все рівно це було для неї неочікувано. Ще з осені українські та іноземні ЗМІ пророкували наближення війни, в це ніхто не вірив, або ж просто не хотів. Проте з кожним днем нагнітання зростало, а особливо в лютому місяці. В містах вмикали навчальні сирени, перевіряли бомбосховища, рекомендували зібрати тривожну валізу, посольства багатьох країн світу вивозило своїх дипломатів у Львів, або ж за межі країни… Все натякало на початок війни. Окрім цих новин на Юлію чинили тиск батьки, які вимагали покинути Україну.

Маріанна.JPG

Маріанна Ніколаєва

Власниця і засновниця архітектурно-дизайнерського бюро

Маріанна Ніколаєва – власниця і засновниця архітектурно-дизайнерського бюро в Харкові, з досвідом роботи 25 років. Зі своєю командою займається розробкою об‘єктів інфраструктури та ландшафтним дизайном для проекту «Екопоселення».

О четвертій годині ранку Маріанну розбудили постріли. Вона розгублена підійшла до вікна і спостерігала за тим, що відбувається в рідному місті. Спалах за спалахом, перелякані люди бігають по двору, метушаться, тікають. Стоїш, дивишся у вікно і не розумієш що робити, не вкладається в голові як таке можливо. Несприйняття дійсності тривало до того моменту, коли прийшлось стрімголов бігти в під‘їзд і ховатись в ньому від градів. Тоді прийшло усвідомлення війни, розуміння небезпеки. А коли побачили перші танки та БТР, відчуття було наче ти в бойовику, як у фільмі, проте це була страшна реальність.

Після 1 березня, коли прилетіла перша ракета, було вирішено покидати Харків.

bottom of page